НАЦИОНАЛНИ : Крум Дончев печели рали "Стари столици" - 11 July 2004 - 11:08

Шумен. Завърши 35-тото издание на рали “Стари Столици”. Надпреварата спечели Крум Дончев, пред Димитър Илиев. От стартиралите 35 автомобила до финала днес стигнаха 24. Един от фаворитите Ясен Попов отпадна от надпреварата в съботния ден.Днес надпреварата беше много оспортвана между първите четирима във класирането-Крум Дончев, Данчо Данчев, Димитър Илиев, Иван Маринов и Георги Янакиев – младши. На третия за днес скоростен етап Данчев имаше проблем с турбината, и механиците трябваше да я сменят преди старта в десети скоростен етап на Ардашес-3. Тте обаче закъсняха и това костваше на Данчо Данчев наказание с 50 секунди , което го измести от второто масто в генералното подреждане.Въпреки това той даде най- добро време на последния скоростен етап Новосел- 2 и това му осигури трето място в генералното класиране.